אודות סתיו קמיל

אהלן, נעים להכיר. שמי סתיו ואני הבעלים של חברת ווב נינג'אס בשלוש השנים האחרונות.

הקמתי את העמוד הזה על מנת שתוכלו להכיר אותי קצת יותר. אני מאמין גדול בתקשורת בין אישית ויודע שאם תציצו לחיים האישיים שלי, אפילו ב-3 דקות קריאה, תוכלו ללמוד עלי המון ולהבין האם אני מתאים לנהל את פרוייקט בניית האתר הבא שלכם.

תמונה משפחתית שלי

אז נתחיל ממש מההתחלה.

אני בן 33, נשוי לבטי ואבא של גאיה הקטנה.

נולדתי בתל אביב (רמת החייל), גדלתי במזכרת בתיה (כן, יש כזה מקום) וכיום אני מתגורר ברמת גן.

בצבא שירתתי בחטיבת גבעתי, ביחידת הסיור ופלגת העורב. שירות משמעותי שבמהלכו גם יצאתי לפיקוד כסמל טירונים והשתתפתי בפעילות מבצעית. סיימתי את השירות הצבאי עם סכין בין השיניים והמון רעב לתרום עוד לשירות המדינה.

זו הסיבה שאחרי השירות מהר מאוד יצאתי לקורס אחיד מטעם שירות הביטחון הכללי, ומשם למספר שנים של אבטחת שגרירויות ישראל בחו"ל. זו הייתה תקופה יפה של טיולים מסביב לעולם, ובעיקר זו הייתה מבחינתי התנסות חשובה בהמון תחומים: התמצאות במרחב לא מוכר, דבקות במשימה, מקצועיות, אחריות ענקית, יצירתיות ועוד.

לאחר כמה שנים במציאות הזו, הגעתי למסקנה שדי הספיקה לי השגרה הצבאית/בטחונית הזו, והחלטתי לסיים תקופה ולנסות למצוא אפיקים חדשים. 

אני יזם בנשמה שלי, ומאוד אוהב לחקור, לכן תחום הדיגיטל (שהיה בפריחה מטורפת בעשור הקודם) מאוד משך אותי ונשאבתי מהר מאוד אליו.

בואו נגיע לעניין - איך אני יכול לעזור לכם?

בשמונה השנים האחרונות צברתי נסיון ענק בתחום הדיגיטל: החל מידע בעיצוב ובניית אתרים, פיתוח פרונט אנד ושיווק דיגיטלי.

לקחתי חלק בבנייה ושיווק של עשרות אתרים, דפי נחיתה וקמפיינים, ואני חי ונושם שיווק ועיצוב בכל רמ"ח איברי.

דברים שאני מביא איתי (בשונה מאחרים):

  • ראיית דיגיטל מרחבית לבניית אתרים – אני איש שיווק ועיצוב גם יחד, ובגלל השילוב הזה אני מצליח להסתכל על הפרויקט בשני זוגות משקפיים שונות: גם בתור איש העיצוב, וגם בתור איש השיווק. 
  • תשתית נכונה לקידום אתרים אורגני – הרוב המוחלט של חברות לבניית אתרים לא יתייחסו לפרמטר של קידום אתרים אורגני כחלק מפרוייקט בניית האתר. אני מביא איתי ידע מקצועי נרחב ב-SEO ולכן יודע לבנות אתרים שגוגל ילמד לאהוב.
  • תהליך עבודה מקצועי ונכון – התחום של בניית אתרים רווי מאוד, והרבה מאוד בעלי מקצוע עובדים בצורה לא נכונה או מלאה. התהליך שאני עובר עם הלקוחות הוא תהליך פיתוח אתר קלאסי, בדומה לפיתוח כל מוצר דיגיטלי. 
  • מאה אחוז שקיפות ויחס אישי – ניהול הפרויקט הוא אך ורק שלי. גם אם אני משתמש באנשי מקצוע שונים, הם יעבדו בשיתוף פעולה איתי אל מול הלקוח.

קדימה, בואו נתחיל לעבוד

מקווה מאוד שהפתיח הקצר הזה עזר לכם. אני מזמין אתכם לעיין בעמודי האתר, וכמובן לפנות אלי בכל שאלה שהיא. אשמח מאוד לשתף פעולה 🙂